Představení ELEGANTISIMO.cz

Jsme mladý a moderní internetový obchod s módními doplňky jakými jsou dámské kabelky a peněženky včetně všech jejich doplňků. Do budoucna plánujeme tento sortiment rozšířit také o kategorie pro muže a děti a také o další módní doplňky a stylové outfity.

Za naším vznikem stála nespokojenost s vývojem módních obchodů a značek v České republice. Stav, kdy musí člověk zaplatit někdy i několik tisíc korun za některé módní doplňky, nám již přestal vyhovovat, a proto jsme se porozhlédli v zahraničí a našli řadu stylových značek, které u nás sice nejsou tolik známé, ale o to příznivější je jejich cena. Nicméně se nezaměřujeme jen na cenu, kvalita je pro nás stejně důležitá jako cena.

Řekli jsme si, že by nebylo fér nechávat si tyto značky pouze pro sebe, a proto jsme založili ELEGANTISIMO.cz. Vše, co naleznete v našem obchodě, jsme sami zkoušeli, hodnotili a následně, když jsme byli spokojeni, zařadili do naší nabídky. Zboží jsme pro Vás sami nafotili a popsali s důrazem na to, co si myslíme, že je u jednotlivých kategorií a produktů důležité. Produkty také kontrolujeme těsně před tím, než Vám je zašleme, abychom si mohli stát za nabízenou kvalitou.

Kromě nabídky nových značek klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Filtry, které jsme pro Vás připravili, by Vám měly maximálně ulehčit výběr toho, co hledáte, abyste si mohl/a nákup užít a nemusel/a jste se proklikávat nepřeberným množstvím kategorií a produktů, o které nemáte zájem.

A kdybyste přeci jen s něčím měl/a problém, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám velice rádi pomůžeme a poradíme.

Proč nakupovat na ELEGANTISIMO.cz?

Vysoké hodnocení zákazníků

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme poskytovat ty nejlepší služby.  Díky hodnocení našich spokojených zákazníků se o tom můžete přesvědčit i Vy a prohlédnout si recenze zákazníků.

Nic neriskujte a zboží si v klidu prohlédněte a vyzkoušejte

Víme, jak důležité je si zboží prohlédnout a vyzkoušet, a proto Vám nabízíme možnost si jej vyzkoušet na jakékoli pobočce Zásilkovny a to úplně zdarma! Nevěříte? Tak zjistěte více!

Garance nejnižších cen

Pravidelně srovnáváme naše ceny s konkurencí a upravujeme je tak, abyste u nás nakoupil/a výhodněji než jinde! Pokud najdete u konkurence stejný produkt levněji, snížíme Vám cenu na tuto úroveň, a navíc Vás odměníme slevou 5 % za upozornění!

Objednávky odesíláme nejpozději následující den

Jelikož máme veškeré zboží skladem, tak Vám Vaši objednávku odešleme nejpozději následující pracovní den po přijetí platby, abyste nemuseli na nic čekat a mohli si svou objednávku náležitě užít.

Možnost bezplatné výměny zboží

Víme, jak důležité je, aby Vám spolu vše skvěle ladilo a také víme, že občas se stane, že objednané zboží přesně neodpovídá Vaší představě. To se občas stane a vůbec to nevadí, u nás máte možnost využít bezplatné výměny zboží, kdy si vyberete zboží, které Vám bude skutečně sedět. Více můžete zjistit na stránce Bezplatná výměna zboží.

Doprava zdarma již při nákupu nad 1 000 Kč

Všichni mají rádi věci zadarmo, a proto Vám nabízíme dopravu zdarma již při nákupu nad 1 000 Kč.

Rozšířená možnost výměny a vrácení zboží

U nás nemusíte nikam spěchat. V klidu si můžete zboží prohlédnout, vyzkoušet a popřemýšlet o něm, jelikož lhůtu na výměnu a vrácení zboží jsme Vám prodloužili na 30 dní.

Vlastní fotky a popisy produktů

Je pro nás důležité, abyste si u nás mohli vybírat “stejně” pohodlně jako v kamenné prodejně, proto pro Vás zboží vlastnoručně fotíme a popisujeme, aby byl Váš nákup maximálně pohodlný. Pokud jsme přeci jen na něco, co Vás zajímá, zapomněli, neváhejte se nás zeptat, jsme tu pro Vás!

Doprava již od 65 Kč

Podle nás by poštovné nemělo nesmyslně navyšovat cenu objednávky, proto naše poštovné začíná již na 65 Kč!

Přes 3000 výdejních míst

Již žádné zdlouhavé dojíždění pro Vaši objednávku. U nás si můžete vybrat z více než 3000 výdejních míst to, které máte nejblíže, nebo si objednávku nechat doručit přímo ke dveřím.

Přijímáme platební karty

U nás můžete rychle a pohodlně zaplatit platební kartou, a navíc Vám za to nebudeme účtovat žádné nesmyslné poplatky.

Milujeme zvířátka

Záleží nám na zvířátkách a jejich osudu, proto nabízíme pouze zboží ze syntetických materiálů, aby kvůli nám žádné zvířátko netrpělo.