MOŽNOST BEZPLATNÉ VÝMĚNY ZBOŽÍ

Chápeme, že občas se zboží nakonec netrefí do Vašeho vkusu, nebo se Vám nakonec barva nelíbí tak, jak jste čekala, a právě proto Vám nabízíme možnost bezplatné výměny. Celý proces výměny je navíc naprosto snadný, rychlý a úplně zdarma.

Pokud chcete zboží vyměnit za jiné, tak vyplňte Formulář pro výměnu zboží, který naleznete ZDE a přiložte jej k zásilce. Pokud nemáte možnost si jej vytisknout, tak stačí potřebné údaje napsat na papír, který k zásilce přibalíte, nebo nám napište na e-mail Info@ELEGANTISIMO.cz, jestli jste si vybrala jen jinou barvu, nebo úplně jiné zboží. Následně stačí zásilku se zbožím na výměnu odnést na kterékoli podací místo Zásilkovny a obsluze sdělit kód pro odeslání, který je 99555168. Obsluha nám zásilku odešle a jakmile nám přijde, tak Vám dáme vědět a zároveň Vám odešleme Vámi vybrané zboží.

Pokud si vyberete levnější zboží, tak Vám přeplatek vrátíme na účet, jakmile nám zboží dorazí. A pokud si vyberete zboží dražší, tak Vám odešleme informace pro platbu (kartou nebo převodem). Bohužel v tomto případě nelze zboží zasílat na dobírku, jelikož by se to kvůli poplatku za dobírku nevyplatilo.

Pokud si potřebujete ověřit, že Vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny je take místem podacím, tak to můžete provést ZDE, kde naleznete všechna výdejní místa Zásilkovny spolu s doplňujícími informacemi. Nicméně většina výdejních míst (cca 90 %) je také místy podacími.

Doručení nového zboží je možné na kterékoli výdejní místo Zásilkovny, Balíkovny nebo na Českou poštu. Pokud jste využila pro svou původní objednávku jiný druh dopravy, nebo chcete výdejní místo změnit, tak nám tuto informaci vyplňte ve Formuláři pro výměnu zboží, případně nám ji napište na Info@ELEGANTISIMO.cz

S NÁMI NIC NERISKUJETE!