Kabelka a batoh 2v1 – co to je a jak to funguje?

Kabelka a batoh 2v1 – co to je a jak to funguje?

Kabelka a batoh 2v1 je moderní zázrak, který kombinuje praktické výhody batohů s elegancí dámských kabelek. Díky této úžasné kombinaci můžete vyrazit do práce s elegantní kabelkou přes rameno, ale po cestě z práce se můžete klidně zastavit na menší nákup, který se Vám do velkých kabelko-batohů bez problému vejde a kabelku s nákupem si pohodlně dáte na záda díky rychlému a pohodlnému přepnutí na batoh.

Jak se kabelka změní na batoh?

Řešení kabelko-batohů z naší nabídky je velice rychlé, snadné a zvládne jej opravdu každý. Kabelka a batoh 2v1 je opatřen kovovými oky na obou stranách kabelky/batohu. Do těchto kovových ok stačí připnout karabinky, kterými jsou popruhy vybaveny a následně jen nastavit požadovanou délku popruhu tak, aby Vám plně vyhovovala a kabelka/batoh se Vám pohodlně nosila. Díky tomuto propracovanému systému není potřeba mít zvláště popruh pro nošení přes rameno a zároveň popruhy batohu, které by Vám překážely v době, kdy nosíte kabelku/batoh 2v1 pouze přes rameno.

Ačkoliv to může znít složitě, tak je to opravdu snadné, jak se můžete přesvědčit na videu níže.

Jak lze kabelku a batoh 2v1 nosit?

Kabelko-batohy z naší nabídky můžete díky jejich řešení nosit pohodlně na zádech, přes rameno, případně také v ruce, a to vše díky nastavitelným popruhům. Nošení je velice elegantní, jak se můžete přesvědčit na fotkách níže.

Pokud Vás zajímá, jaké kabelko-batohy máme aktuálně v nabídce, tak na ně určitě mrkněte na naší stránce KABELKA A BATOH 2v1.